Amplify Impact Catalyst 4 Yıldızlı İş Ortağı olduğumuzu duyurmaktan mutluluk duyuyoruz!

          HP’nin Türkiye’de 4 yıldızla ödüllendirdiği ilk iş ortağı olmanın gururunu yaşıyoruz. Bu kademe, sadece sürdürülebilirlik alanında değil, aynı zamanda çevre için pozitif etkiler sağlama ve toplumsal fayda yaratma konusundaki kararlılığımızı yansıtmaktadır. HP’nin öncülüğünde, döngüsel ekonomiye geçiş ve karbon ayak izini azaltma konusundaki adımlarımızla, sürdürülebilirlik ve çevresel iyileştirmelerde ilerlemenin bir parçası olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Amplify Impact Catalyst 4 Yıldızlı İş Ortağı olduğumuzu duyurmaktan mutluluk duyuyoruz! 1

         HP, dünya genelinde sürdürülebilirlik ve gezegenimizin korunması konusunda önemli bir öncüdür. Uzun vadeli Sürdürülebilirlik Etki Stratejisi ve hedefleriyle sadece doğal kaynakların korunmasına odaklanmakla kalmayıp aynı zamanda iklim değişikliği, insan hakları ve dijital eşitlik gibi küresel meseleleri ele almak için kararlılıkla çalışmaktadır. Çevre dostu uygulamalar ve toplumsal adaleti teşvik eden girişimler, HP’nin çeşitlilik ve kapsayıcılık ilkelerini daha da güçlendirmekte ve dijital uçurumun kapatılmasına katkı sağlamaktadır.

         HP’nin misyonu, iş ortaklarını döngüsel ekonomiye geçiş ve karbon ayak izini azaltma konusunda cesaretlendirerek, sürdürülebilirlik ve çevresel iyileştirmeler için birlikte çalışmaktır. Aeris olarak, HP’nin iş ortaklarıyla işbirliği içinde, çevre için daha olumlu bir etki yaratmak adına somut taahhütlerde bulunma konusundaki çabalarını desteklemekten gurur duyuyoruz.

Siber Güvenliğin Dijital Sürdürülebilirlikteki Rolü: Dijital Dünyanın Geleceğini Güvence Altına Almak 3
Previous Post

Siber Güvenliğin Dijital Sürdürülebilirlikteki Rolü: Dijital Dünyanın Geleceğini Güvence Altına Almak

Next Post

E-posta ve Kullanıcılarınızı Defender for Office 365 ile Koruyun

E-posta ve Kullanıcılarınızı Defender for Office 365 ile Koruyun 5
Fark yaratan çözümler hizmetler teknolojiler ile

İşletmenizi Geleceğe Taşıyın

9001
14001_1
20000
27001