Bulut Yönetimi

Bulut yönetimi işletmelerin hedefleriyle uyumlu uygulamaların, yazılım programlarının, masaüstlerinin, verilerin veya tüm altyapının buluta taşınması sürecini ifade eder.

Bulut yönetimi kullanıcılarına birçok avantaj sağlamaktadır. Bu avantajlar arasında veri paylaşımı ve depolama, verimliliğinin artması, pazara giriş sürelerinin kısalması ile rekabet avantajı sağlanması, kurumsal esnekliğin ve ölçeklenebilirliğin geliştirilmesi, ağ güvenliğinin merkezileştirilmesi gibi pek çok kullanıcı dostu çözümler bulunmaktadır. Ayrıca verimlilik, ekonomik ölçeklendirme ve istenilen coğrafyada sınırsız veri erişim gibi birçok avantaj sunar.

Projenize ve Şirketinize Özel Teklifler

Uzman ekibimiz daima yardıma hazır.

  Veri takibi, güncellemeler, saklama ve kullanıcı yetkilendirme gibi alt yapı sorunları bulut yönetimiyle ortadan kalkar. Yapay zekâ, Nesnelerin İnterneti, blok zincir ve sohbet robotları gibi yenilikçi teknolojilerin kullanımını mümkün kılar. Bulut yönetimi, güvenli veri merkezleri üzerinde çalışarak bilgi teknolojisi yönetiminin iş yüklerini azaltır ve en güncel donanım ve yazılım güvenliğini sunar. Kısacası, Bulut yönetimi çözümleri, işletmelerin faaliyetlerini kökten etkileyen bir süreci temsil eder.
  Aeris olarak

  Size Sağladıklarımız

  Alanında en güncel ve doğru teknoloji çözümlerini sizlere sunmayı amaçlayan Aeris, işletmeniz için en uygun hizmet sağlayıcıyı sunarken veri merkezi yönetim hizmetleri ile iş sürekliliğinizin verimliliğini düşünmektedir.

  Bulut Yönetimi ile Kazanımlarınız

  BT altyapı gereksinimlerinizi tek noktadan sağlayarak maliyet tasarrufu sağlama

  Donanımlı teknik kadrosu ile uçtan uca kurulum, bakım ve destek çözümleri

  Global standartlarda güvenlik

  Esneklik ve kolay ölçeklenebilirlik

  OpEx modeli ile bütçeniz için optimal çözümler sunma

  Fark yaratan çözümler hizmetler teknolojiler ile

  İşletmenizi Geleceğe Taşıyın

  9001
  14001_1
  20000
  27001