Security

Azure Security, Microsoft Azure bulut platformunda yer alan bir dizi güvenlik hizmeti ve özellikler bütünüdür. Azure Security, işletmelere bulut ortamında veri, uygulama ve altyapılarının güvenliğini sağlama imkanı sunar.

Projenize ve Şirketinize Özel Teklifler

Uzman ekibimiz daima yardıma hazır.

  Security Avantajları

  Verilerinizi, uygulamalarınızı ve altyapınızı güvence altına almak için çok katmanlı güvenlik önlemleri ve araçları sağlaması

  Uyumluluk ve sertifikasyonlar ile verilerin yasal gerekliliklere uygun şekilde saklanması

  Otomatik tehtit tespiti ve i̇zleme ile potansitel tehtidlere karşı önlemler alınması

  Veri ve uygulama güvenliği sağlamak için şifreleme, erişim kontrolü ve diğer güvenlik önlemleri sunması

  Ölçeklenebilir ve esneklik ile ihtiyaca uygun güvenlik politikalarını yapılandırma imkanı sunması

  İşletmenizi geleceğe taşıyan

  Security Çözümleri

  Azure Security hizmetleri, işletmelerin bulut ortamında güvenliği sağlamalarına yardımcı olur. Kimlik ve erişim yönetimi, veri güvenliği, ağ güvenliği, DDoS koruması ve güvenlik izleme gibi hizmetler, işletmelerin veri ve sistemlerini korumasını sağlar. Azure Security, işletmelere güvenli bir bulut ortamı sağlama ve güvenlik gereksinimlerini karşılama konusunda önemli bir destek sağlar.

  Azure Active Directory (Azure AD)  Azure AD, kimlik ve erişim yönetimi için temel bir hizmettir. İşletmeler, kullanıcıların kimlik doğrulama, yetkilendirme ve erişim denetimlerini Azure AD ile yönetebilir. Tek oturum açma (SSO), çok faktörlü kimlik doğrulama (MFA) ve rol tabanlı erişim denetimi gibi özelliklerle güçlendirilen Azure AD, kullanıcıların doğru seviyede erişime sahip olduğunu sağlar.

  Azure Information Protection (AIP)  AIP, işletmelerin veri güvenliğini sağlamak için kullanılan bir hizmettir. AIP, verilerin sınıflandırılmasını, etiketlenmesini ve korunmasını sağlar. Verilerin otomatik olarak sınıflandırılması ve hassas verilerin şifrelenmesi gibi özellikler sayesinde veri gizliliği ve uyumluluk gereksinimleri karşılanır.

  Azure Firewall  Azure Firewall, işletmelerin bulut ağına güvenlik duvarı özelliği eklemelerine olanak tanır. Bu hizmet, ağ trafiğini filtreler ve izin verilen trafiği denetler. İşletmeler, ağ güvenliği politikalarını merkezi olarak yönetebilir ve güvenlik duvarı kurallarıyla ağ kaynaklarını koruma altına alabilir.

  Azure DDoS Protection  DDoS saldırılarına karşı koruma sağlayan bir hizmet olan Azure DDoS Protection, işletmelerin bulut ortamındaki hizmetlerini güvende tutar. Bu hizmet, saldırılara karşı otomatik olarak savunma mekanizmaları devreye alır ve ağ kaynaklarını korur.

  Azure Security Center  İşletmelere bulut ortamında güvenlik izleme, tehdit koruması ve uyumluluk yönetimi sağlar. Bu hizmet, işletmelerin bulutta güvenlik tehditlerini tespit etmesine, güvenlik olaylarını izlemesine ve uygun düzeltici eylemleri almasına yardımcı olur. Ayrıca, uyumluluk standartlarına uyumu takip eder ve uyum sağlamak için öneriler sunar.
  Fark yaratan çözümler hizmetler teknolojiler ile

  İşletmenizi Geleceğe Taşıyın

  9001
  14001_1
  20000
  27001