Ağ Güvenliği Çözümleri

Ağ güvenliği (Network Security), kurumunuzda internet üzerinden veri alışverişi yapan tüm yazılım ve donanım sistemlerini kapsayan önemli bir güvenlik unsurudur.

Bir işletmenin kar ve itibarını etkileyebilecek geniş çaplı bir hasara yol açabilen sadece birkaç dakikalık bir ağ arızası süresi düşünüldüğünde, bu koruma önlemlerinin hayati önemi ortaya çıkar. Ağ güvenliği yönetimi, saldırıları engellemek, hassas verileri korumak, iş sürekliliğini sağlamak ve uyumluluk gerekliliklerini karşılamak için kritik bir rol oynamaktadır.

Projenize ve Şirketinize Özel Teklifler

Uzman ekibimiz daima yardıma hazır.

  Sağlıklı bir ağ altyapısı, entegre edilen sistemlerin hızlı ve sorunsuz bir şekilde çalışmasını garanti eder. Ağ altyapıları, bilişim teknolojileri yatırımları arasında en uzun ömürlü olanlardandır. Bu nedenle, ağ altyapıları doğru bir şekilde tasarlanmalı ve mühendislik standartlarına uygun olarak oluşturulmalıdır.

  Günümüzdeki ağ mimarisi karmaşık bir yapıya sahiptir ve sürekli olarak değişen tehdit ortamıyla karşı karşıyadır. Bu güvenlik açıkları, cihazlar, veriler, uygulamalar, kullanıcılar ve tesisler gibi birçok farklı alanda ortaya çıkabilir. Bu nedenle, günümüzde, tehditleri, istismarları ve yasal uyumsuzluk durumlarını hedefleyen çeşitli ağ güvenliği yönetimi araçları ve uygulamaları bulunmaktadır.

  Aeris olarak

  Size Sağladıklarımız

  Aeris, ağ güvenliği konusunda uzman personeli ile yapısal kablolama, standartlara uygun sistem odası yerleşim planları, kablosuz ağ kurulumları, alarm ve yangın sistemleri konularında projelere imza atmıştır. Müşterilerimizin talep ettiği bu ürünler/hizmetler ile ilgili projenin tasarımı sırasında mühendislik, fizibilite, danışmanlık hizmetleri vermektedir.
  Kurumlarda

  Ağ Güvenliği Çalışma Prensibi

  Bir kurumda ağ güvenliğini ele alırken değerlendirilmesi gereken pek çok katman vardır. Saldırılar, Network Security katmanları modelinin herhangi bir katmanında gerçekleşebilir, bu nedenle Network Security donanımınız, yazılımınız ve politikalarınız, her bir alanı hedefleyecek şekilde tasarlanmış olmalıdır.

  Ağ Güvenliği Çözümleri 1
  Ağ Güvenliği Çözümleri 3
  İşletmeler ve Tüketiciler için

  Ağ Güvenliğinin Önemi

  Network Security, ağa bağlı veri ve sistemlerle çalışan her kurum için yüksek bir öncelik olmalıdır. Network Security, varlıkların ve veri bütünlüğünün harici tehditlere karşı korunmasının yanı sıra, ağ trafiğinin daha etkin bir şekilde yönetilmesini, ağ performansının artırılmasını ve çalışanlarla veri kaynakları arasında güvenli veri paylaşımı yapılmasını sağlar.

  Ağınızı saldırılara ve gereksiz arıza sürelerine karşı korumanızı sağlayabilecek pek çok araç, uygulama ve yardımcı yazılım mevcuttur. ForcePoint, genellikle karmaşık olan süreçleri merkezi ve basit hale getiren ve kurum çapında güçlü bir ağ güvenliğine sahip olmanızı sağlayan bir ağ güvenliği çözümleri seti sunmaktadır.

  Fark yaratan çözümler hizmetler teknolojiler ile

  İşletmenizi Geleceğe Taşıyın

  9001
  14001_1
  20000
  27001