Sanallaştırma Çözümleri

Aeris, sanallaştırma çözümleriyle işletmelerin dijital dönüşümünde öncü bir rol üstleniyor. Sanallaştırma çözümleri, işletmelerin fiziksel altyapılarını sanal ortama taşıyarak verimlilik, esneklik ve maliyet tasarrufu sağlar. Aeris'in kapsamlı ve güvenilir sanallaştırma çözümleri, işletmelerin operasyonlarını optimize etmelerine ve rekabet avantajı elde etmelerine olanak tanır.

Projenize ve Şirketinize Özel Teklifler

Uzman ekibimiz daima yardıma hazır.

  Aeris olarak

  Size Sağladıklarımız

  Aeris’in öncü sanallaştırma çözümleriyle işletmenizi dijital dönüşümün zirvesine taşıyın. Verimlilik, maliyet tasarrufu ve hızı bir araya getiren bu çözümlerle iş süreçlerinizi maksimize edin. Esnek yönetim ve kolay ölçeklenebilirlik sayesinde değişen ihtiyaçlara anında adapte olun. Ayrıca, gelişmiş güvenlik ve kesintisiz veri koruma ile iş sürekliliğini garanti altına alın. Geleceğe adım atmak için Aeris’in güvenilir sanallaştırma çözümlerini keşfedin.

  Sanallaştırma Çözümleri Avantajları

  Sanallaştırma çözümleri ile kaynakların daha etkin kullanımının sağlanması

  Fiziksel sunucu sayısını azaltarak altyapı ve enerji maliyetlerini düşürmesi

  Yönetim ve ölçeklenebilirliğin daha kolay ve hızlı yapılması

  Yedekleme ve kurtarma kolaylığı sayesinde veri kaybı riski minimize edilmesi

  İzole edilmiş sanal makinelerle daha verimli güvenlik hizmetlerinin sağlanması

  Yeni uygulamaların ve hizmetlerin hızlı bir şekilde dağıtılmasına olanak tanıması

  İşletmenizi geleceğe taşıyan

  Çözüm Portföyümüz

  Ağ Sanallaştırma

  Fiziksel müdahaleye gerek kalmadan ağı programlama ve yönetme imkanı sunar, bu sayede operasyonları basit hale getirip işletme verimliliğinizi artırırız.

  Masaüstü Sanallaştırma

  Masaüstü sanallaştırma teknolojisi ile kullanıcılara her yerden güvenli erişim, esneklik ve iş sürekliliği avantajıyla modern çalışma ortamları sunarız.

  Sunucu Sanallaştırma

  Deneyimli uzman kadromuzla sunucu sanallaştırma teknolojilerinde en son gelişmeleri takip eder ve kurumunuzun teknolojik olarak güncel kalmasını sağlarız.

  Uygulama Sanallaştırma

  Uygulamalara yükleme yapmadan erişimi kolaylaştırarak büyük ölçekli kurumlar için yönetimi basitleştirir ve esnek bir çalışma ortamı sunarız.

  Veri Merkezi Sanallaştırma

  Veri merkezi dönüşümünde uçtan uca sanallaştırma hizmetlerimizle kurumların BT kaynaklarını basitçe ve hızla devreye almasına olanak tanırız.
  Fark yaratan çözümler hizmetler teknolojiler ile

  İşletmenizi Geleceğe Taşıyın

  9001
  14001_1
  20000
  27001