Penetrasyon Testi

Penetrasyon testi (veya kalem testi), güvenlik açıklarını tespit etmek ve potansiyel saldırganların sisteme erişim sağlayabileceği zayıf noktaları belirlemek amacıyla yapılan bir siber güvenlik deneyimidir. Bu test, bir siber güvenlik uzmanı tarafından gerçekleştirilen simüle edilmiş bir saldırıdır ve sistemdeki güvenlik açıklarının tespit edilmesi ve çözülmesi için önemli bir adımdır. Penetrasyon testi, şirketlerin bilgisayar ağlarını güçlendirmek, savunmasız noktaları ortaya çıkarmak ve saldırılara karşı koruma sağlamak için etkili bir yöntemdir. Bu test sayesinde, sistemin güvenliği artırılır, verilerin ve müşteri bilgilerinin korunması sağlanır ve potansiyel siber saldırılara karşı daha dirençli bir yapı oluşturulur.

Projenize ve Şirketinize Özel Teklifler

Uzman ekibimiz daima yardıma hazır.

  Aeris olarak

  Penetrasyon Testi ile Size Sunduklarımız

  Aeris olarak güvenlik çözümlerimizle siber tehditlere karşı kalkanınız oluyoruz. Penetrasyon testiyle işletmenizin güvenliğini sağlıyor ve sistem güvenliğinizi güçlendiriyoruz. Başarınızı destekliyor ve müşterilerinizin güvenini artırarak rekabet avantajı elde etmenizi sağlıyoruz.

  Penetrasyon Testi Avantajları

  Sistemin güvenlik açıklarının simüle edilerek potansiyel saldırı noktalarına erken müdahale imkanı sunması

  Siber savunma yeteneğinizi test etme imkanınızı değerlendirilmesi

  Penetrasyon testi ile oluşabilecek güvenlik açıklarına karşı riskin en aza indirilmesi ve iş sürekliliğinin sağlanması

  Kurumunuzdaki güvenlik politikaları ve prosedürlerin daha etkin uygulanması ile güvenlik kültürünün gelişmesine katkı sağlanması

  Müşterileri güveni oluşturulması, rekabet avantajı ile kurumunuzun itibarının güçlendirilmesi

  Fark yaratan çözümler hizmetler teknolojiler ile

  İşletmenizi Geleceğe Taşıyın

  9001
  14001_1
  20000
  27001