Sunucu Çözümleri

Veri merkezinizin en önemli bileşenlerinden biri olan sunucular, bilgi teknolojileri altyapınızda büyük bir öneme sahiptir. Sunucular, sanallaştırma ortamında veya bağımsız çalışan uygulamalar için gereken işlemci, bellek ve disk alanını sağlayan sistemlerdir. Bu sistemler, şimdi daha kritik bir rol üstlenmektedirler ve geçmişte farklı şekillerde kullanıma sunulmuşlardır. Ancak günümüzde, gelişen sanallaştırma ve disk teknolojileri sayesinde sunucular daha da önem kazanmıştır.

Projenize ve Şirketinize Özel Teklifler

Uzman ekibimiz daima yardıma hazır.

  Sunucuların kritik rolü, işletmelerin daha verimli çalışmasına ve rekabet avantajı elde etmesine yardımcı olur. Aynı zamanda, veri merkezinin performansını optimize etmek ve gelecekteki büyümeye hazırlıklı olmak için sunucuların doğru seçilmesi ve yapılandırılması büyük önem taşır.

  Sunucu Çözümleri ile Size Sağladıklarımız

  Enerji Verimliliği

  Aeris tarafından kurumunuza hizmeti sağlanan sunucu çözümleri, enerji tasarrufu sağlayarak işletmenizin enerji maliyetlerini azaltmanıza yardımcı olur.

  Sürekli Güncellenen Sürücüler

  Aeris, sunucu çözümlerinde sürekli olarak sürücü güncellemeleri sağlayarak, sistemlerinizin en son teknolojileri kullanmasını ve performansınızı optimize etmenizi sağlar.
  Uzun yıllar kullanım sağlayabilecek

  Servis Desteği

  Sunucu çözümlerine uzun süreli kullanım sağlayabilecek Aeris, kurumunuza servis desteği sağlar böylece sistemlerinizin sürekli olarak sorunsuz bir şekilde çalışmasını ve iş sürekliliğini sağlanmasına destek olur.
  Yeni nesil işlemciler ile

  Performans Artışı

  Aeris'in sahip olduğu sunucu çözümleri, yeni nesil işlemcilerle donatılarak daha yüksek performans elde etmenizi ve işlemlerinizi verimli bir şekilde gerçekleştirmesini sağlar.
  Sanallaştırma çözümleri ile

  Kolay Entegrasyon

  Aeris'in sunucu çözümleri, sanallaştırma teknolojileriyle uyumlu çalışarak, sanal ortamlarda kolaylıkla entegre edilebilir ve yönetilebilir bir yapı ortaya koyar.
  Yarıl yolda bırakmayan

  Yedek Parça Sürekliliği

  Sunucu çözümlerinde yedek parça temin sürekliliği sağlayan Aeris, herhangi bir arıza durumunda hızlı bir şekilde müdahale edilmesini ve kesintisiz iş sürekliliğinin devam etmesini sağlar.
  Fark yaratan çözümler hizmetler teknolojiler ile

  İşletmenizi Geleceğe Taşıyın

  9001
  14001_1
  20000
  27001