Veri Depolama Çözümleri

Dijital verilerin hızla artması ve yönetiminin zorlaşması, depolama ve güvenlik önlemleri konularında uzmanlaşmayı gerektirmektedir. Önemli veri ve uygulamalara erişilememesi çeşitli olumsuz sonuçlar doğurabilir. Verilerin anlık olarak saklanması, yedeklenmesi ve güvenlik problemlerinin giderilmesi kesintisiz iş sürekliliği sağlar ve maddi açıdan kurumunuzu güvence altına alır.

Projenize ve Şirketinize Özel Teklifler

Uzman ekibimiz daima yardıma hazır.

  Veri Depolama Çözümleri 1
  Veri depolama sistemleri trendi, farklı uygulamaları, değişen iş yüklerini ve gereksinimleri destekleyen esnek mimarilere doğru yönelmektedir. Bu teknolojilerde, kurumun tüm verisinin aynı sistemde konsolide edilmesiyle veri güvenliği, farklı protokollerle (FC, iSCSI, NFS, CIFS) erişilebilirlik, farklı teknolojilerin bir arada kullanımı ve yönetilebilirlik sağlanır. Aeris olarak, bu teknolojilerin kullanılabilirliği, verimliliği ve güvenilirliği gibi farklı perspektiflerle kurumunuza değer katmak için analiz sürecinde ve sonrasında doğru çözümler sunmaktayız.
  Aeris olarak

  Veri Depolama Çözümleri ile Size Sağladıklarımız

  Ülkemizde, birçok küçük ve orta ölçekli işletme henüz Kurumsal Çözümlerle veri depolama ihtiyaçları konusunda tanışmamıştır. Bu durum, güvenlik açıklarına yol açmasının yanı sıra, verilerin her geçen gün büyümesi nedeniyle dağıtık bir yapıya dönüşmelerine sebep olmaktadır.

  Aeris; HP, Dell, EMC gibi önde gelen üreticilerin veri depolama ve yedekleme birimlerini kullanarak, müşterilerinin ihtiyaç duyabileceği depolama birimleri (storage) ve veri depolama ağları (SAN) mimarilerini oluşturarak profesyonel çözümler sunmaktadır. Bu sayede, güvenilir, birleştirilmiş ve hızlı erişilebilir bir ortamda toplanan veriler yönetilebilir hale gelmektedir.

  Veri Depolama Çözümleri 3

  Veri Depolama Çözümleri Avantajları

  Depolama ve yedekleme cihazlarının tedariği, ilk kurulumları, kurulum sonrası düzenli bakımları ve danışmanlık çözümleri

  Yeni Nesil yapay zeka teknolojileri ile büyük veri yönetimi sağlanması

  Otomasyon ve Replikasyon özellikleri ile felaket koruma yöntemleri

  Enterprise SSD diskler ile Full Flash yüksek performanslı yapılara erişim

  Kolay yönetilebilirlik faaliyetleri

  Fark yaratan çözümler hizmetler teknolojiler ile

  İşletmenizi Geleceğe Taşıyın

  9001
  14001_1
  20000
  27001