Veri Merkezi Sanallaştırma

Veri merkezi sanallaştırma, veri merkezinin bulut bilişim ve sanallaştırma teknolojileri üzerine tasarlanması, geliştirilmesi ve uygulanması anlamına gelir. Veri merkezi sanallaştırması, kurumların BT altyapılarını optimize etmelerini, kaynakları daha verimli kullanmalarını ve maliyetleri düşürmelerini sağlar.

Bu süreçte, mevcut fiziksel sunucuların sanal sunuculara dönüştürülmesi ve veri merkezi kaynaklarının sanal bir ortamda paylaşılması amaçlanır. Bu sayede, birçok farklı uygulama ve hizmet aynı fiziksel altyapı üzerinde çalışabilir. Sanallaştırma teknolojileri, donanım kaynaklarını daha etkin bir şekilde kullanmayı sağlar, performansı artırır ve esneklik sağlar.

Projenize ve Şirketinize Özel Teklifler

Uzman ekibimiz daima yardıma hazır.

  Aeris olarak

  Veri Merkezi Sanallaştırma ile Size Sağladıklarımız

  Aeris, veri merkezi dönüşümünde öncü bir rol oynayarak, uçtan uca ağ oluşturma, depolama ve güvenliğin sanallaştırılması gibi hizmetleri sunmaktadır. Kurumunuzun BT kaynaklarını ve uygulamalarını kolayca devreye almasını sağlayarak süreci basitleştirir. Uygulamaların ihtiyaç duyduğu kaynakları anında tüketmeye hazır hale getirir, böylece size hızlı çözümler sunar.

  Veri Merkezi Sanallaştırma Avantajları

  Veri merkezi sanal sunucularının sürekli yedeklenmesi ile veri kaybını minimuma indirgenmesi

  Veri merkezi sanallaştırması, kolayca bulut tabanlı bir ortam oluşturma imkanı ile esneklik, ölçeklenebilirlik ve uzaktan erişim gibi avantajları sağlanması

  Kolay kurulum sayesinde sanal sunucuların oluşturulması ve konfigürasyonu hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi

  BT kaynaklarının ve uygulamalarının devreye alma sürecini basitleştirmesi

  Veri merkezi sanallaştırması, veri merkezi ölçeklendirme, raporlama, optimizasyon, yük dengeleme gibi konularda fayda sağlaması

  Fark yaratan çözümler hizmetler teknolojiler ile

  İşletmenizi Geleceğe Taşıyın

  9001
  14001_1
  20000
  27001