Hiper Bütünleşik Veri Merkezi Çözümleri

Karmaşıklaşan BT altyapılarının bileşenleri olan bilgi işlem, ağ, depolama, yedekleme, replikasyon ve tekilleştirme gibi çözümlerini bir araya getirerek yönetmeyi hedefleyen bir veri merkezi, hiper birleşik altyapı (HCI) üzerine kurulmuştur. Hiper birleşik altyapı, bu bileşenlerin entegre edildiği ve optimize edildiği bir yapıyı temsil eder. Bu yapı, veri merkezi operasyonlarını daha etkin ve verimli hale getirmeyi amaçlar.

Projenize ve Şirketinize Özel Teklifler

Uzman ekibimiz daima yardıma hazır.

  Hiper birleşik altyapı, veri merkezindeki donanım ve yazılım bileşenlerinin bir araya getirilerek tek bir entegre platform oluşturulmasını sağlar. Bu platform, sanallaştırma teknolojileri, depolama alanları, ağ yönetimi ve veri koruma çözümlerini içerir. Böylece, veri merkezi yönetimi daha kolaylaşır ve işletmeler daha esnek, ölçeklenebilir ve verimli bir altyapı elde eder.

  Hiper birleşik altyapı, donanım ve yazılım bileşenlerinin uyumlu bir şekilde çalışmasını sağlayarak işletmelere zaman ve kaynak tasarrufu sağlar. Ayrıca, veri merkezi altyapısının yönetimi ve bakımı daha kolay hale gelirken, performans ve güvenlik de artırılır. Bu sayede işletmeler, iş sürekliliğini sağlayabilir, veri erişilebilirliğini artırabilir ve iş yüklerini daha etkin bir şekilde yönetebilir.

  Aeris olarak

  Hiper Bütünleşik Veri Merkezi Çözümleri ile Size Sağladıklarımız

  Aeris olarak, kurumunuzun yazılım ve donanım bileşenlerini tek bir veri merkezinde birleştirme, BT ve yönetim maliyetlerini düşürme avantajıyla birlikte işleme ve yönetim süreçlerini kolaylaştırmayı hedeflemekteyiz. Ayrıca, BT dünyasına uygun bir bakış açısı geliştirmekteyiz.

  Hiper Bütünleşik Veri Merkezi Çözümleri Avantajları

  Hibrit bulut ortamları ile çalışmayı kolaylaştırma

  İş Kritik uygulamaları optimize etme

  Tek bir pencereden yönetilen basitleştirilmiş bir altyapı üzerinde çalışma özelliği olması

  Entegrasyon ve kolay yönetim ile operasyon süreçlerinin basitleştirilmesi

  Ölçeklenebilir yapıları ile kurumun ihtiyaçlarına hızlı cevap verme imkanı sağlaması

  Kritik verilerin ve yedeklerinin güvenli bir şekilde depolanması

  Fark yaratan çözümler hizmetler teknolojiler ile

  İşletmenizi Geleceğe Taşıyın

  9001
  14001_1
  20000
  27001