VOC – IoT Hava Kalitesi Ölçüm Sistemi

VOC-Sistemi ile iç mekanlardaki uçucu organik bileşiklerin (VOC) zararlı etkilerinden kaynaklanan endişeleri ortadan kaldırabilirsiniz. VOC-Sistemi, Wi-Fi üzerinden çalışan IoT sensörü ve yönetim yazılımıyla birlikte sunulan bir çözümdür. Bu sistem, hava kalitesini ölçme, kaydetme ve ilgili uyarıları tanımlama amacıyla özel olarak tasarlanmıştır.

Projenize ve Şirketinize Özel Teklifler

Uzman ekibimiz daima yardıma hazır.

  Kompakt tasarımı sayesinde VOC-Sistemi’ni istediğiniz alanda kolayca kullanabilirsiniz. Ayrıca, Powerbank veya USB ile beslenebilir özelliği sayesinde yanınızda taşımanız da mümkün. Artık hava kalitesini kontrol etmek ve sağlığınızı korumak için güç sizin elinizde!

  VOC-Sistemi’nin benzersiz özellikleri size mükemmel bir hava kalitesi deneyimi sunar. İleri düzey teknoloji ve kullanıcı dostu arayüzüyle hava kalitesi verilerine kolayca erişebilir, kaydedebilir ve analiz edebilirsiniz. Böylece, çalışma veya yaşam alanınızın ne kadar temiz olduğunu her zaman gözlemleyebilirsiniz.

  Ayrıca, VOC-Sistemi’nin entegre edilmiş uyarı sistemi sayesinde hava kalitesi belirlenen riskli seviyelere ulaştığında anında bildirim alırsınız. Bu, sağlığınızı korumak için gerekli önlemleri almanıza olanak tanır ve sizi herhangi bir olumsuz etkiden korur.

  VOC – IoT Hava Kalitesi Ölçüm Sistemi Avantajları

  Yaşam alanlarınızdaki havanın kalitesine anlık erişim ve geriye dönük erişim sağlanması

  Ürün/ekipman sayımlarını istediğiniz sıklıkta yapabilirsiniz, böylece işgücünden ve zamandan kazanma

  Yazılım ve mevcut sistemleriniz ile entegrasyon sağlaması

  Sıcaklık ve diğer değerleri takip edebilme yeteneğinin olması

  Fark yaratan çözümler hizmetler teknolojiler ile

  İşletmenizi Geleceğe Taşıyın

  9001
  14001_1
  20000
  27001