Endüstriyel IoT Çözümleri

Endüstriyel IoT, çözümleri, günümüzde hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelen internet ve teknoloji kullanımının iletişimimizi büyük ölçüde değiştirdiği bir dönemde ortaya çıkmıştır.

Bu çözümler, bağlantılı cihazlar, konumlar ve kişiler aracılığıyla verileri alır ve analiz ederek endüstride bilgiye dayalı eylemler gerçekleştirir. Bu sayede verilerinizi kontrol altına alabilir ve akıllıca kullanabilirsiniz. Bilgi işlemi veri akışlarınıza taşıyarak karar sürelerini kısaltabilir ve buluta veri gönderme maliyetini ve riskini ortadan kaldırabilirsiniz. Ayrıca, verilerinizdeki ilişkileri bulmak, neden-sonuç ilişkilerini belirlemek, verimliliği artırmak ve tahmin edilebilirliği yükseltmek için verilerinizi analiz edebilirsiniz.

Projenize ve Şirketinize Özel Teklifler

Uzman ekibimiz daima yardıma hazır.

  Endüstriyel IoT (IIoT) çözümleri, internete bağlı makinelerden ve sensörlerden veri üretme amacıyla tasarlanmış analitik platformlar içerir. Bu çözümler, çevresel veri toplayan küçük sensörlerden yüksek teknolojiye sahip endüstriyel robotlara kadar geniş bir ürün yelpazesini kapsar. Endüstri sektöründe özellikle üretim tesisleri, fabrikalar ve depolar akla gelmekle birlikte, tarım, sağlık, reklamcılık gibi birçok alanda da kullanılabilir. 5G teknolojisinin gelişmesiyle birlikte, erişim hızı artacak ve sistemlere kolayca erişim sağlanarak kullanım alanları daha da genişleyecektir.
  Endüstriyel IoT Çözümleri ile

  Size Sağladıklarımız

  Fiziksel ürünlerin üretimi ve/veya nakliyesiyle ilgilenen işletmeler için, endüstriyel IoT (IIoT) çözümleri oyun değiştirici bir etki yaratabilir ve tamamen yeni iş modelleri sunabilir. Aeris olarak, işletmelere endüstriyel IoT çözümleriyle operasyonel verimliliklerini artırma ve yeni iş modelleri oluşturma fırsatı sunuyoruz. İşletmenizin potansiyelini keşfetmek ve rekabette öne geçmek için bize ulaşın.

  Endüstriyel IOT Avantajları

  Verilerin daha hızlı üretiminin yapılması, arızaları ön görülmesi, beklenmedik kesinti süresinin azaltılması ve otomasyonun arttırılması

  Operasyonel verimlilik ile daha fazla gelir elde edilmesi

  Çalışan verimliliğini arttırılması

  Yeni iş modelleri ile daha iyi iş kararlarının verilmesi

  Müşteri deneyiminin geliştirilmesi

  IOT ile IIOT Arası Fark

  Endüstriyel Nesnelerin İnterneti, giyilebilir cihazlar, akıllı ev teknolojisi ve kendi kendini süren otomobiller gibi tüketiciye yönelik uygulamaları da içeren Nesnelerin İnternetinin bir alt kategorisidir. İnternet üzerinden veri ileten ve yazılım tarafından yönetilen sensöre gömülü cihazlar, makineler ve altyapı her iki konseptin de ayırt edici özelliğidir.
  Endüstriyel IoT Çözümleri 1
  Fark yaratan çözümler hizmetler teknolojiler ile

  İşletmenizi Geleceğe Taşıyın

  9001
  14001_1
  20000
  27001