Bugün Günlerden Windows 11

Windows 11, ekran alanınızı optimize etmenize ve üretkenliğinizi en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olabilecek kullanımı kolay araçlara sahiptir. Bunu bir Microsoft 365 aboneliğiyle birleştirdiğinizde, işleri tamamlamanıza hiçbir şey engel olamaz.

Birçoğumuzun ilk e-postasını yazdığı, ilk bilgisayar oyunu oynadığı ve ilk kod satırlarını yazdığı yer olan Windows bugün 1 milyardan fazla insanın güvendiği bir platform olmuştur. Geçtiğimiz 18 ay, bilgisayarlarımızı kullanma konusunda büyük bir değişim getirdi. PC’yi hayatımıza sığdırmaktan çok hayatımızı PC’ye sığdırmaya çalıştık. Cihazlarımız sadece toplantılar için kullandığımız bir yer değil, aynı zamanda arkadaşlarımız ile oyun oynamaya, en sevdiğimiz programları izlemeye ve en anlamlısı da birbirimizle bağlantı kurmayı sağladığımız bir yerdi. Bu süreçte kendimizi ofis sohbetlerine, happy hourlara vb. etkinliklere dijital olarak katılırken bulduk.

Bilgisayarın pratik ve işlevselliği bu süreçte duygusal bir bağa dönüştü. Yeni Windows’un oluşturulmasında ilham alınan şey yaratabileceğiniz, oynayabileceğiniz, öğrenebileceğiniz ve en önemlisi yepyeni yollarla bağlantı kurabileceğiniz bir yer inşa etmektir.

Verimliliği güçlendirmek ve yaratıcılığınıza ilham vermek için tasarım ve kullanıcı deneyimi basitleştirildi. Yeni Başlat düğmesi ve görev çubuğundan her bir sese, yazı tipine kadar tüm kontrolü size vermek adına tasarlandı. Android veya iOS cihazınızdan olsa bile daha önce hangi platform veya cihazda oturum açmış olursanız olun, en son kullandığınız dosyalarınızı göstermek için bulutun ve Microsoft 365’in gücünü kullanır.

Windows, birden çok pencerenin esnekliğini ve uygulamaları yan yana ekleme olanağı sunarak her zaman istediğiniz gibi çalışmanıza yardımcı olmuştur. Windows 11’de yeni olarak, çoklu görevler için daha da güçlü bir yol sağlamak ve yapmanız gerekenleri takip etmek için Snap Layouts, Snap Groups ve Desktops’ı sunulmuştur. Bunlar, pencerelerinizi düzenlemenize ve ekranınızı optimize etmenize yardımcı olmak için tasarlanmış yeni özelliklerdir, böylece ihtiyacınız olan herşeyi görsel olarak temiz bir düzende tam istediğiniz gibi görebilirsiniz. Ayrıca hayatınızın her bölümü için ayrı Masaüstü Bilgisayarlar oluşturabilir ve bunları beğeninize göre özelleştirebilirsiniz; iş, oyun veya okul için bir Masaüstünüz olduğunu hayal edebilirsiniz.

Windows 11, karmaşıklığı ortadan kaldırır ve size basitlik sunar.

Bugün Günlerden Windows 11 1
Windows Server 2022 3
Previous Post

Windows Server 2022

Next Post

Aeris, ISO 27001 Sertifikasyonunu Başarıyla Tamamladı – Veri Güvenliğinde Yeni Bir Başarıya İmza Attık! 

Aeris, ISO 27001 Sertifikasyonunu Başarıyla Tamamladı - Veri Güvenliğinde Yeni Bir Başarıya İmza Attık!  5
Fark yaratan çözümler hizmetler teknolojiler ile

İşletmenizi Geleceğe Taşıyın

9001
14001_1
20000
27001