Gizlilik Bildirisi

Aeris TeknolojiGizlilik Bildirisi

Aeris Teknoloji A.Ş. Şirketi bundan böyle “Aeris” olarak anılacak. Web sitesini ziyaret edenlerin gizliliğini korumayı ilke olarak benimsemiştir. Bu sebeple, işbu gizlilik beyanı web sitemizi kullanırken kullanıcılara ilişkin ne tür bilgilerin Aeris tarafından alındığını, bunların nasıl kullanıldığını ve korunduğunu açıklamaktadır. Söz konusu bilgilerin, mevcut ve geçerli olan veri koruma düzenlemelerine uygun olarak işlenmesi ve kullanılması için gerekli olan her türlü işlem Aeris tarafından yerine getirilecektir.

Aeris web sitesi içerisinde veyahut sistemlerine erişim yolu ile kullanılan tüm yazılım, bulut sistemleri, e-posta sistemleri ürünleri ile yazı, makale, fotoğraf, resim, doküman, ses, işaret ve benzeri fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmaktadır. İzin verilen ve açık rıza ile kabul edilip onaylanarak, ISO27001 farkındalık dokümanları ile bilgi ulaşılan sistem ve bilgilerin herhangi bir amaçla kopya edilmeleri, izin verilen ve tarafların ilişkisinin sürdüğü süre haricinde erişilmeleri, tekrar üretilmeleri, değiştirilmeleri, habersiz ve izinsiz kullanımları ve dağıtımları yasaklanmış, buna dair alınan önlemler yasaklanmıştır.

Aeris, size ait bilgileri güvenli biçimde saklamaktadır; bu sebeple söz konusu bilgilerin herhangi bir kayıba, ya da değişikliğe karşı korunması için gerekli tüm önlemleri almaktadır.

Fark yaratan çözümler hizmetler teknolojiler ile

İşletmenizi Geleceğe Taşıyın

9001
14001_1
20000
27001