Kocaeli Basket Kulübü

Dijital gelişim öncüsü Aeris, toplum için sorumluluk alarak Kocaeli Basket Kulübüne sponsor olmuştur. Bu stratejik iş birliği, kulübün birçok başarıya imza atan ve güzel şehrimiz Kocaeli’yi başarı ile temsil eden bir spor gücü olmasına destek olmayı amaçlamaktadır.

Kocaeli Basket Kulübü, kazandığı birçok başarılı derecesi ve genç yaşta elde ettiği başarılarla gurur verici bir spor kulübü olarak öne çıkmaktadır. Kulüp, özellikle genç kız sporculara sunduğu fırsatlarla dikkat çekmekte ve geleceğin basketbol yıldızlarını yetiştirmeye yönelik özverili çalışmalar yürütmektedir.

Aeris olarak, Kocaeli Basket Kulübüne olan sponsorluğumuzla, genç kızların spor ve başarı dolu bir gelecek için desteklenmesine katkı sağlamaktan büyük gurur duyuyoruz. Sporun birleştirici gücüne olan inancımızla, Kocaeli Basket Kulübü’nün başarılarına katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

Bu iş birliği, genç nesillerin bu tür başarılarıyla geleceğe umutla bakmamızı sağlıyor. Kocaeli Basket Kulübü, genç kız sporculara sunduğu fırsatlar ve kazandığı başarılarla, bize gelecek için büyük ümitler veriyor.

Kocaeli Basket Kulübüne ve Sayın Mevlüt Hocamıza, bizi bu aileye kabul ettikleri için içtenlikle teşekkür ederiz. Genç kızlarımıza başarılarının devamını diler ve sporun gücüyle daha nice zaferler yaşamalarını umarız.

HPE Partner Kick Off 2024 Organizasyonu'nda Farklılaşan Proje Ödülü 1
Previous Post

HPE Partner Kick Off 2024 Organizasyonu’nda Farklılaşan Proje Ödülü

Next Post

HPE Simplivity %100 Bütünleşik

HPE Simplivity %100 Bütünleşik 3
Fark yaratan çözümler hizmetler teknolojiler ile

İşletmenizi Geleceğe Taşıyın

9001
14001_1
20000
27001