Microsoft 365 Nedir?

Sınıfının en iyisi Office uygulamaları, akıllı bulut hizmetleri ve gelişmiş güvenlik sunan Microsoft 365, işimizde önemli hedeflere ulaşmamıza ve hayatımıza kolaylık sağlamak üzere tasarlanmış üretkenlik bulutudur.

*Üretkenlik temelli bulut çözümü nedir?
Kurumsal hayata atılmadan önce de Microsoft 365 uygulamalarının bir kısmı hayatımızda aktif yer alır. Word, Excel, Powerpoint vs. profesyonel hayatla birlikte bu uygulamaların daha üst versiyonları ve bulut depolama özelliği ile efektif kullanımı bu yüzden oldukça kolaydır. Rakiplerine nazaran Microsoft bireysel kullanımı değil tamamıyla kurumsal tarafı hedef alıp ilerleyerek bir sürecin içinden geliyor. Haliyle sunduğu her hizmet üretkenlik temelli bir bulut çözümüdür.

*Bulut Depolama özelliği nedir?
Microsoft 365 aboneliğiyle gelen 1TB bulut depolama alanı sayesinde internet bağlantısı olduğu sürece herhangi bir yerden ve cihazdan e-postalarımıza, dosyalarımıza erişebilir, düzenleme ve paylaşım yapabilir veri kaybı riski olmadan çalışmalarımızı yürütebiliriz. Hibrit çalışma modeli yahut aktif iş gezilerinin verimli ekip çalışmasına engel olması şart değil. Sharepoint uygulaması ile çevrimiçi belgelerde aynı anda birçok kişi farklı lokasyonlarda düzenleme yapabiliriz.

*Her yerde/cihazda kullanım kolaylığı nedir?
Müşterilerinin, saha çalışanlarının ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı olan karma gerçeklik iş uygulamaları ile üretkenlik Microsoft 365 ile mümkün. Masaüstü, tablet ya da cep telefonuyla. Toplantıda, iş gezisinde ya da yolda. Cihazımızı ve internet bağlantımızı kullanarak Microsoft 365 ofis uygulamaları aracılığıyla verilerimize ulaşabilir, düzenleyebilir, paylaşabiliriz.

*Microsoft 365 Güvenli mi?
Microsoft 2022 yılında müşterilerinin güvenliği için 1 milyar USD üzerinde yatırım gerçekleştirdi, Gartner tarafından güvenlik çözümleri alanında endüstri lideri olarak gösterildi. Bireysel kullanıcılara değil, şirketlere yönelik olarak geliştirilen M365, tek bir sağlayıcı tarafından sunulan kurumsal düzeyde güvenliğe sahip, eksiksiz, tümüyle entegre ve üçüncü parti eklentileri olmayan uçtan uca biz çözümdür. Defender for Identity ile gelişmiş siber saldırılara karşı koruma, Data Loss Prevention ile hassas bilgilerin tanımlanması korunması ve veri kaybını önlenmesi mümkündür.

Gelişen teknoloji dünyası, iş modellerini de kendi içinde evrimleşmeye ve adaptasyon sürecini en doğru şekilde optimize etmeye yöneltmiştir. Pandemi şartlarında bile evden sürdürülen iş modellemesinde Microsoft 365 Ofis uygulamalarının, Exchange Outlook, Sharepoint ve Teams uygulamalarının verimlilik daha da önemlisi süreklilik üzerindeki payı yadsınamaz.
İş geliştirme sürecinizde ihtiyacınız olan uygulamaları belirlediğimiz paketlerle hizmetlerimiz için bizimle irtibata geçebilirsiniz. 

Dell Technologies 2023 İş Ortakları Buluşması'nda Özel Proje Ödülü 1
Previous Post

Dell Technologies 2023 İş Ortakları Buluşması’nda Özel Proje Ödülü

Next Post

Azure AD ile Güvenli Kimlik Erişimi

Azure AD ile Güvenli Kimlik Erişimi 3
Fark yaratan çözümler hizmetler teknolojiler ile

İşletmenizi Geleceğe Taşıyın

9001
14001_1
20000
27001