Kurumsal BT Destek

Aeris, sahip olduğu uzman destek kadrosuyla birlikte bilgi teknolojileri alanında müşterilerinin BT sistemlerine yönelik ihtiyaçlarını en uygun maliyetlerle ve en kısa sürede çözümlemeyi hedeflemektedir. Kurumsal BT Destek Hizmetleri; bilgi sistemi yönetimi, profesyonel bakım destek sözleşmeleri ve destek paketlerinden oluşmaktadır.

Projenize ve Şirketinize Özel Teklifler

Uzman ekibimiz daima yardıma hazır.

  Bilgi Sistemi Yönetimi

  Sistem yönetim maliyetlerinin artması ve zaman alıcı hale gelmesi, Bilgi Sistemleri yönetimini zorlaştırmaktadır. Aeris, Bilgi Sistemleri yönetimi için kullanılacak yönetim yazılımları, envanterler, raporlamalar ve veri uygulama konularında çalışmalar yaparak etkili çözümler sunmaktadır.
  Kurumsal BT Destek 1
  Kurumsal BT Destek 3

  Profesyonel Bakım Destek Sözleşmeleri

  Uzaktan Destek Hizmetleri, Yerinde Destek Hizmetleri, Destek Personeli Bulundurma Hizmetleri, Periyodik Bakım Hizmetleri seçenekleri mevcuttur. Aeris ile bakım sözleşmeleri yapıldığı süre içerisinde sistemin takip edilen, raporlanabilen bir yapı şekline gelmesi ve sistemin yeni çıkan güncel sürümlere yükseltilmesi teknolojinin kolaylıkla takip edilebilmesi şeklinde avantajlara sahip olursunuz.

  Destek Paketleri

  Destek paketleri sistem yönetim işlemleri sırasında donanım ve yazılımlara yönelik şekil, zaman ve uygulanma şartları belirlenmiş ek garanti paketleridir. Aeris’in sunduğu destek paketleri, garanti koşullarının yanı sıra belirli bir zaman içerisinde müdahale, çözüm seçeneklerini içeren paketlerden oluşmaktadır.
  Kurumsal BT Destek 5
  Fark yaratan çözümler hizmetler teknolojiler ile

  İşletmenizi Geleceğe Taşıyın

  9001
  14001_1
  20000
  27001