Trellix DLP

Verilerinizi kaybettiğinizin farkında mısınız? Farkında olsaydınız ne yapardınız? Müşteri bilgileriniz, mali verileriniz, personel dosyalarınız güvende mi? KVKK kapsamında yeterli önlemi aldınız mı?

Milyonlarca dolara mal olan bu veri kayıpları kötü niyetli bilgisayar korsanları aracılığıyla olduğu gibi, şirket içinde kazara da meydana gelebilir.  Verileriniz az ya da çok, yönetimini Trellix DLP ile oldukça verimli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Çalışan düzeyinde, güvenlik ekiplerinin manuel veri yönetimi için çok fazla zaman ve enerji harcaması gerekir. Bir dizi yüksek profilli veri ihlalinin kanıtladığı gibi, organizasyon düzeyinde her zamankinden daha fazla risk var. Veri Kayıpları, kuruluşlar için büyük bir mali darbedir, ancak sonuçları çok daha derinlere iner. Veri koruması güven, müşteri sadakati ve marka bütünlüğü için çok önemlidir. İhlallerin ayrıca aksama sürelerine, yasal sorunlara, satış kayıplarına, üretkenlikte düşüşlere yol açtığı ve nihayetinde bir işletmeyi kapatabileceği gösterilmiştir.

Genişletilmiş algılama ve yanıt (XDR) alanında bir güç olma amacıyla önde gelen siber güvenlik şirketleri McAfee Enterprise ve FireEye’ın birleşmesiyle oluşturulan Trellix, dünyanın en büyük siber güvenlik teknolojisi tedarikçilerinden biridir ve Fortune 500 listesindeki şirketlerin önemli bir kısmına hizmet vermektedir. Trellix, kuruluşunuzun güvenliğini, gelişen teknoloji dünyasında dinamik tehditlere ayak uydurmayı ve onlardan daha hızlı olmayı, gelişmiş siber tehdit istihbaratı sağlayan canlı XDR mimarisiyle hedefliyor.

Her şirketin / organizasyonun kendi yapısı farklı olduğundan veri koruma çözümlerinde de özelleştirmeye ihtiyaç duyabilmektedir. Bunun yanında tüm kuruluşlar, merkezi olay yönetimi ve raporlama sağlarken aynı zamanda verinin konumundan bağımsız olarak politikaları senkronize eden tek bir çözüme ihtiyaç duyar. Trellix Data Protection, konuyla ilgili temel yeteneklerin yanında, başka uygulamalara da gerek duymadan kompakt bir çözüm serisi sunmaktadır

Trellix DLP 1

Trellix DLP Discover ile hassas verilerinizi şirket içinde veya bulutta verilerinizi kolayca bulabilir sınıflandırabilir ve koruyabilirsiniz. Talep üzerine veya belirli aralıklarla rapor oluşturabilirsiniz. Hassas verileri bulmak ve olası riskleri ortaya çıkarmak için verilerinizi sürekli tarar

Trellix DLP Prevent ile e-posta, bloglar, portallar, FTP aktarımları ve daha fazlası dahil güçlü ağ politikası uygulaması sayesinde hassas verileri koruyarak sıkı kontrol sağlarsınız. Veri güvenliği politikaları oluşturarak, veri korumasının tek tip uygulanmasını sağlayabilirsiniz. Bir veri koruma ihlali tespit edilirse, Trellix DLP Prevention söz konusu veri iletimini şifreler, yeniden yönlendirir, karantinaya alır yahut engeller.

Trellix DLP Monitor ile gönderenleri, alıcıları, içerik sahiplerini ve sistem yöneticilerini uyararak düzeltmeyi kolaylaştırır; yerleşik ilkeler, kaynak kodu ve daha fazlasıyla en önemli verilerinizi yönetebilirsiniz. Bir DLP olayının soruşturulması gerekiyorsa, olayın ardından dijital kaydı kullanarak ayrıntılı inceleme yapabilirsiniz.

Trellix DLP Endpoint ile tutarlı koruma sağlamak için şirket içi DLP ilkelerinizi buluta genişletebilir;     e-posta gönderme, web’de yayınlama, yazdırma, buluta yükleme ve risk oluşturabilecek günlük eylemleri izleyip, yönetebilir; uç nokta keşif taramalarına, kendi kendine düzeltme eylemlerine izin vererek cihazdan buluta veri güvenliğini genişletebilir ve güçlendirebilirsiniz.

Daha fazlası için bizimle iletişime geçin.

Exchange Online ile Bulut E-posta Hizmeti Kullanın 3
Previous Post

Exchange Online ile Bulut E-posta Hizmeti Kullanın

Next Post

Yeni Bir Adım: Aeris Technology B.V. Artık Hollanda’da!

Yeni Bir Adım: Aeris Technology B.V. Artık Hollanda'da! 5
Fark yaratan çözümler hizmetler teknolojiler ile

İşletmenizi Geleceğe Taşıyın

9001
14001_1
20000
27001